Aplikacja o wizę do Kanady internetowo. ETA

Aplikacja o wizę do Kanady internetowo. ETA

Elektroniczna Autoryzacja Podróży – czyli czym jest eTA

Wyjazdy zagraniczne nigdy wcześniej nie były tak proste w organizacji jak dziś. Wystarczy paszport i cząstka chęci, by zobaczyć sporo krajów na różnych kontynentach. Jeżeli chodzi o poniektóre państwa – formalności trzeba dopełnić jeszcze przed wylotem. Na przykład wyjazd do Kanady potrzebuje autoryzacji podróży. Władze niektórych krajów pozwalają zakupić wizę dopiero na granicy.

E-wiza do Kanady

Będąc rezydentem Polski, nie trzeba posiadać wizy, żeby podróżować do Kanady. Należy niemniej jednak zdobyć eTA do Kanady – nie jest to papierowa wiza, tylko elektroniczna autoryzacja Twojej wycieczki. Chodzi o to, iż należy zarejestrować się na wyznaczonej witrynie internetowej oraz dostarczyć aplikację na wejście na terytorium państwa. Po otrzymaniu eTA bez przeszkód wolno przebywać w Kanadzie przez ustalony czas. Kanada e-wiza to system niezwykle prosty, który nikomu nie przyniesie trudności. Elektroniczny nauka umoralniająca smakuje z trudem kilka dolarów. Zapewne sporo ludzi uważa, że o wiele prościej byłoby kupić wizę na lotnisku. Warto jednak docenić, że dzięki systemowi elektronicznemu autoryzacja pobytu kosztuje faktycznie niedużo, natomiast cały proces trwa zaledwie kilka minut.

Co jest niezbędne?

Aby wszystko poszło zgodnie z planem, kandydat potrzebuje trzech rzeczy: paszportu, adresu e-mail oraz możliwości wykonania opłaty płatnościami online.

Źródło:
elektronisches visum kanada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *