E-Wiza do Kenii – planowanie urlopu

E-Wiza do Kenii – planowanie urlopu

Wiza elektroniczna do Kenii, czyli metoda na podróż bez zbytecznych formalności.

Urlopy w Kenii są ostatnio raz za razem bardziej atrakcyjne. Ten kierunek nęci przyjeżdżających piękną pogodą oraz sezonem, który jest praktycznie rzecz biorąc przez cały rok, z poetycznymi plażami i szansą koegzystowania z dziką naturą. Zgodnie z bieżącymi zasadami, żądana jest wiza elektroniczna, którą muszą kupić zarówno wyjeżdżający, jak również jednostki przemieszczające się w sprawach służbowych. Z obowiązku wizowego zwolnione są wyjątkowo dzieci poniżej 16-go roku życia, które podróżują do Kenii pod opieką bliskich.

Żeby dostać wizę, nie jest wymagane dopełniać żadnych spraw formalnych!

W obecnych czasach żeby uzyskać wizę, w żadnym razie nie ma potrzeby by stać w kolejkach czy też uganiać się po referatach. Każde formalności jest możliwe by załatwić w miejscu zamieszkania, paroma kliknięciami myszką. Jest to niezwykle przydatne dla zapracowanych osób, które organizują wyjazd zaś nie posiadają zasobów czasowych na wielką biurokrację. Wiza jest możliwa do otrzymania na lotnisku, natomiast co jeżeli zapomnimy ze sobą jakiegoś zezwolenia i nie zostanie nam ona wydana?

Wniosek wizowy do Kenii można dostarczyć nadzwyczaj prosto przez sieć. Żeby mieć pewność adekwatnego wnioskowania o poświadczenie, wskazane jest korzystać z agencji wizowego pośrednictwa, która się zajmie wykonaniem wizy w nieskomplikowany oraz szybki sposób. Przy pomocy pośrednictwa możliwe jest wyrobić obojętnie jaki wariant wizy, w zależności od przypuszczanej długości bycia na terenie Kenii.

Jakim sposobem można wnioskować o elektroniczną wizę?

Wniosek związany z wizą do Kenii załatwia się drogą internetową. Do formularza w jakim trzeba oznaczyć wariant wizy o którą wnioskujemy, trzeba dołożyć skan paszportu – musi być on ważny przez minimum 180 dni od daty powrotu z Kenii. Konieczny jest też skan kolorowy fotografii w formacie paszportu, rezerwacja lotnicza czy też hotelowa. Zrealizowanie wizy pod żadnym pozorem nie wiąże się z wielkimi cenami – pod uwagę jest brana cena pośrednictwa i dodatkowo zapłata konsularna, zależna od rodzaju wizy. Dzięki elektronicznej drodze kategorycznie unikamy jednak załatwiania spraw formalnych, a samo złożenie wniosku trwa nie dłużej niż kilkanaście minut. Domyślny okres tworzenia wizy elektronicznej to raptem 2 dni robocze.

Czytaj również:

kenya evisa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *